WESELA

Wesela w "Marysieńce" - zaledwie 10 km od Suwałk


Wesela Suwałki MarysieńkaSala weselna "Marysieńka" znajduje się nad jeziorem Szelment (ok. 10 km od Suwałk), to wyjątkowy i niepowtarzalny obiekt w naszym regionie, oferujący Państwu kompleksową organizację wesel.
Położenie niedaleko Suwałk w urokliwej otoczce Suwalskiego Parku Krajobrazowego u podnóża Góry Jesionowej i Jeziora Szelment Wielki - ich bliskość nadaje Naszemu lokalowi uroku i wyjątkowego klimatu. Wszystkich chętnych zorganizowaniem wesela w Restauracji "Marysieńka" zapraszamy do kontaktu bezpośredniego - pokażemy obiekt, sale, omówimy menu, organizację i przeprowadzenie wesela, bądź o kontakt telefoniczny lub mailowy - w celu wstępnego zarezerwowania terminu wesela lub umówienia się na spotkanie.

Przyjęcie weselne - cena


Cena zorganizowania przyjęcia weselnego w Restauracji "Marysieńka" uzależniona jest od doboru menu i przystawek. W pełni satysfakcjonujący gości weselnych zestaw proponujemy już od 125,00 zł za osobę. Zawsze staramy się doradzać naszym klientom najlepsze rozwiązania kulinarne i weselne (układ sali, częstotliwość podawania posiłków), ale to Państwo ostatecznie decydujecie, jaki kształt przybierze ta niepowtarzalna uroczystość.

Co w menu weselnym?


W menu weselnym proponujemy Państwu dania kuchni tradycyjnej, jak i coraz popularniejsze w ostatnich latach przysmaki regionalne. Współpracujemy ze znaną na Suwalszczyźnie Restauracją "Pod Jelonkiem" z Jeleniewa, która wspiera nas w poszukiwaniu wykwintnych smaków na przyjęcie weselne. Ostatecznie to Państwo Młodzi decydują o formie menu i znajdujących się w nim potrawach. Jesteśmy w stanie spełnić Państwa marzenia kulinarne!

Zapraszamy na wesela do Marysieńki" - zaledwie 10 km od Suwałk w otoczeniu przepięknej przyrody i przy rewelacyjnych potrawach serwowanych przez naszego szefa kuchni! Zespół sali weselnej "Marysieńka" zaprasza i życzy niezapomnianych przeżyć weselych!